O nas

Ponad dziesięć lat temu z pasji naszego taty narodziła się firma. Początki jak zawsze okazały się ciężkie, lecz dzięki systematycznej pracy udało się przetrwać najgorsze.

Obecnie posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów marynistycznych, a codzienne polepszanie jakości tworzonych przez nas poszyć pozwala na współpracę z największymi stoczniami. Jesteśmy polską firmą, dumną z tego, że możemy świadczyć usługi oraz tworzyć najwyższej jakości produkty. Wiemy, że okrycie będzie towarzyszyć łodzi przez kilka bądź kilkanaście kolejnych lat, dlatego każdy jego element projektowany jest z myślą o najmniejszym szczególe.

Pragniemy aby każdy odbiorca czuł się wspaniale i odetchnął od codziennych problemów podczas użytkowania naszego wyrobu, dlatego zbierz rodzinę, odprężcie się i zmierzajcie ku nieodkrytemu.

Myśl przewodnia: Małe, lecz wielkie pokłady możliwości.

Cabrio: pełna zabudowa pokładu została stworzona aby nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych czuć się komfortowo podczas wypoczynku. Konstrukcja jak w każdym innym przypadku wykonana jest z stali nierdzewnej, odpornej na morskie warunki, co cechuje się najwyższą trwałością. Jakość to słowo klucz, jeżeli chodzi o naszą działalność. Nigdy nie wytwarzamy tzw. „budżetówek”, ponieważ chcemy aby utożsamiano nas z bezkonkurencyjną marką.

Dzięki naszemu bimini, nawet w najbardziej nasłonecznione dni znajdziesz ukojenie na swojej łodzi. Dach wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, nałożony na konstrukcję ze stali nierdzewnej przekłada się na wieloletnie użytkowanie.

Plandeka: Jest to całościowe zabezpieczenie łodzi w transporcie, porcie czy na hali. Materiał zazwyczaj obejmuje łódkę całościowo a także ściągany jest pasem z klamrą z nierdzewnej stali.

Kontakt

Adres:

Wierzchowice 46

59-180 Wierzchowice

 

h

NIP 5020123978
REGON 522690029

Telefon:

Email:

 

>

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez emantex.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)